Lorena Haliti – video

Lorena Haliti rrefen jeten private - Perndryshe Miss Teen Idaho USA | WAZZUP

Subscribe #WAZZUP - http://smarturl.it/WAZZUP Lorena Haliti rrefen per jeten private dhe gjithashtu tregon me shume per ...

2013 Miss Teen USA - Idaho - Lorena Haliti

Get an inside look at the Miss Teen USA 2013 contestants. Vote for your favorite 2013 MISS TEEN USA® Contestant and they ...

Lorena Haliti Getting make up.

Lorena Haliti getting her makeup done, on heavy side. All rights belongs to Lorena Haliti and the content creator, I am uploading ...

Idaho - Erza Haliti

Delegate for Miss World America 2015 www.missworldamerica.com.

Miss Provence 2017 - Kleofina Pnishi rrefen prapaskenat e “ Miss France 2018 “| WAZZUP

Emisioni WAZZUP transmetohet cdo dite pune [E Hene - E Premte] live ne ora 16:00 ne Televisionin Klan Kosova Na gjeni ne ...

Lorena Haliti Bathing on beach.

Lorena Haliti bathing on beach in black swimsuit. All rights belongs to Lorena Haliti and the content creator, I am uploading the ...

Lorena Haliti Live Model | Biography, age, lifestyle, boyfriend

Description: LORENA HALITI AGE: 19 HOMETOWN: Boise HEIGHT: 5' 7” BIO Lorena Haliti was old born in Berlin, Germany to ...

Ledri Vula - Rio

Stream or Download „RIO“ by LEDRI VULA here http://avd.lnk.to/RIO Music by Ertug Lyrics by Ledri Vula Arranged & Recorded ...

Lorena Haliti | Bikini | Flying kiss

Lorena Haliti in Yellow swimsuit/Bikini swinging and giving a flying kiss. All rights belongs to Lorena Haliti and the content creator, ...

Miss Teen Idaho/USA 2013 is Lorena Haliti from Kosovo

Facebook : https://www.facebook.com/GirlsFromAlbania Her sister was also crownd MISS IDAHO for 2011.

Lorena Haliti funny.

Lorena haliti funny and adorable. All rights belongs to Lorena Haliti and the content creator, I am uploading the video as her ...

Lorena Haliti hot Pizza eating.

Model Lorena Haliti eating pizza slice in a seductive manner.

THUMB 27/18 MAJ/Argjira Spanca jeta mes Tiranes dhe Prishtines, ja pse me pelqejne tironsit

Argjira Spiranca në një intervistë me Kildën për emisionin “Thumb” ka folur për jetën e saj në Tiranë, punën që po bën këtu dhe ...

Lorena Haliti kissing the screen.

Lorena haliti showering her love on her fans with a screen kiss. All rights belongs to Lorena Haliti and the content creator, I am ...

Einxhel ndërton me duart e saj një komodinë profesionale make up-i "E Diell", 2 qershor 2019

Autor: Edi Manushi Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla E ftuar: Lorena Haliti- modele Rubrika ...

Lorena Haliti dancing.

Lorena Haliti Dancing in car with an ice candy in hand, wearing galsses and white dress. All rights belongs to Lorena Haliti and ...

Lorena Haliti in Black dress

Lorena haliti in black dress with short skirt. All rights belongs to Lorena Haliti and the content creator, I am uploading the video as ...

Random Videos:

© 2020 | Home | Контакты